Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach

AKTUALNOŚCI
wydarzenia z życia Szpitala

2013-11-01

E-zdrowie. Rejestracja online

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach informuje wszystkich Pacjentów, że od 01.11.2013 została udostępniona możliwość internetowej rejestracji w poradniach Szpitala. W tym celu należy przejść do zakładki Dla Pacjenta->Rejestracja online lub kliknąć tutaj.

...


2013-10-30

Szpitalny Oddział Ratunkowy otwarty

21 września 2013 roku nastąpiło otwarcie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego wraz z Oddziałem Urazowo-Ortopedycznym. Inwestycja obejmowała budowę dwukondygnacyjnego obiektu o powierzchni użytkowej prawie 2 500 m ². W budynku znajdują się m.in. na poziomie parteru - Szpitalny Oddział Ratunkowy, a na poziomie I piętra - dwie sale operacyjne wraz z niezbędnym...2013-10-18

Klinika Chorób Zakaźnych i Oddział Dermatologiczny wyremontowane

Zakończył się remont Kliniki Chorób Zakaźnych oraz Oddziału Dermatologicznego przy ul. Radiowej 7 w Kielcach. W związku z tym, Oddział Dermatologiczny ponownie przyjmuje Pacjentów w starej lokalizacji.

...


2013-09-20

Nabór na stanowisko Lekarz

W związku z trudną sytuacją kadrową lekarską Świętokrzyskie Centrum Neurologii ogłasza nabór na stanowisko Lekarz do pracy w tutejszym Oddziale oraz na dyżury lekarskie w Neurologicznej Izbie Przyjęć.

 

Wymagania:
Lekarz Specjalista Neurolog lub Lekarz w trakcie specjalizacji.

 

Zainteresowanych prosimy o składanie podań w sekretariacie Dyrektora Szpitala lub przesłanie drogą elektroniczną na adres...