Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach

Logo WSzZ Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach informuje, iż od dn. 01-07-2014r funkcjonuje w naszej jednostce Oddział Chirurgii Naczyniowej, a od dn. 07-07-2014r. istnieje możliwość udzielania ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznych z zakresu chirurgii naczyniowej, które ze względu na brak umowy z NFZ-em będą udzielane w ramach Poradni Chirurgicznej.

Skierowania (od lekarza POZ lub innego lekarza ubezpieczenia zdrowotnego) powinny być zatem wystawione do Poradni Chirurgicznej według rozpoznań z przedziału: I70-I79 (choroby tętnic, tętniczek i naczyń włosowatych) lub I80-I89 (choroby żył, naczyń limfatycznych i węzłów chłonnych, niesklasyfikowane gdzie indziej).

AKTUALNOŚCI
wydarzenia z życia Szpitala

2013-11-01

E-zdrowie. Rejestracja online

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach informuje wszystkich Pacjentów, że od 01.11.2013 została udostępniona została możliwość internetowej rejestracji w poradniach Szpitala. W tym celu należy przejść do zakładki Dla Pacjenta->Rejestracja online lub kliknąć tutaj.

...


2013-10-30

Szpitalny Oddział Ratunkowy otwarty

21 września 2013 roku nastąpiło otwarcie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego wraz z Oddziałem Urazowo-Ortopedycznym. Inwestycja obejmowała budowę dwukondygnacyjnego obiektu o powierzchni użytkowej prawie 2 500 m ². W budynku znajdują się m.in. na poziomie parteru - Szpitalny Oddział Ratunkowy, a na poziomie I piętra - dwie sale operacyjne wraz z niezbędnym...2013-10-18

Klinika Chorób Zakaźnych i Oddział Dermatologiczny wyremontowane

Zakończył się remont Kliniki Chorób Zakaźnych oraz Oddziału Dermatologicznego przy ul. Radiowej 7 w Kielcach. W związku z tym, Oddział Dermatologiczny ponownie przyjmuje Pacjentów w starej lokalizacji.

...


2013-09-20

Nabór na stanowisko Lekarz

W związku z trudną sytuacją kadrową lekarską Świętokrzyskie Centrum Neurologii ogłasza nabór na stanowisko Lekarz do pracy w tutejszym Oddziale oraz na dyżury lekarskie w Neurologicznej Izbie Przyjęć.

 

Wymagania:
Lekarz Specjalista Neurolog lub Lekarz w trakcie specjalizacji.

 

Zainteresowanych prosimy o składanie podań w sekretariacie Dyrektora Szpitala lub przesłanie drogą elektroniczną na adres...